הדפסת פליירים עושים אצל המקצוענים.

תכננתם פלייר, התייעצתם, חשבתם וחשבנתם את כל הפרמטרים שיהפכו את הפליירים שלכם מעוד פליירים שגרתיים לפליירים מדהימים ואפקטיביים במיוחד, נעזרתם בשירותי גרפיקה מקצועיים ועכשיו הגיע הרגע לגשת לשלב האחד לפני האחרון - הדפסת פליירים.

הדפסת פליירים - הרבה מעבר לענין טכני פשוט

לכאורה תהליך ההדפסה נראה הפשוט והטכני ביותר מבין כל תהליך הפצת הפליירים לעסק שלכם ולכן רבים נוטים לזלזל בו ולבחור במהירות את הדפוס הכי זול והכי מהיר ולגמור עניין, מה שגורם בסופו של דבר לפליירים רבים וטובים להיזרק אחר כבוד לאשפה עקב אי בהירות, חוסר מובנות, טשטוש והדפסה גרועה שלא עושה חשק לקרוא.

לכן גם כשמדובר בהדפסת המוצר המוכן- הפלייר שלכם אל תתפשרו ולכו על הטוב ביותר והאיכותי ביותר, בקשו לראות פליירים מודפסים לדוגמא לפני שאתם מחליטים האם לבחור בחנות הדפוס הזו או לא, עקבו אחר המצבעים ועשו סקר שווקים לוודאי שהמחירים שדורשים מימכם הגיוניים ותואמים את רף המחירים הנהוג בשוק.

רעיונות יצירתיים לשדרוג הפליירים

מעבר לתהליך הדפסת פליירים תוכלו לבחור לחורר אותם במכונת חיתוך משוכללת על מנת שתוכלו לתלות אותם על הדלתות, לקפל אותם במגוון דוגמאות מרהיבות שיוצרות מראה מתוחכם ויוקרתי יותר לעסק שלכם, לשלב אותם עם מוצרי פרסום אחרים, ועוד רעיונות שתוכלו לקבל מיועצי פרסום מומחים לפליירים.

שדרוג נוסף שתוכלו לעשות לפליירים שלכם על מנת להפוך אותם לזכורים יותר ואפקטיביים יותר הוא לגוון בצורת החלוקה שלהם ובמקומות החלוקה- צורת חלוקה אישית על ידי נציגי העסק או החברה שלכם שיסתובבו במקומות ציבוריים בהם מבקר קהל יעד פוטנציאלי שלכם הוא רעיון מעולה שיגרום לפלייר שלכם להגיע לכל לקוח שכיוונתם אליו, עיצוב פלייר המציץ בשובבות מתיבת הדואר ומסקרן הוא עוד דרך שניתן ליישם בתכנון המבנה העיצובי של הפלייר לפני ההדפסה.

עיצוב יוצא דופן במיוחד משדרג בצורה מדהימה כל פלייר באשר הוא - רעיון מקורי, מפתיע ושובר שגרה יתקבל תמיד בהפתעה ובסקרנות רבה שתגרום לאנשים לדבר על הפרסום שלכם ולזכור אותו לאורך זמן. את התוצאות הברוכות תרגישו במאזן ההכנסות של העסק שלכם.

זקוק לעבודת דפוס מכל סוג? צור קשר עכשיו! הצוות של דפוס לי-פרינט לשרותך.