כל מה שאתם צריכים לדעת על הדפסת פליירים

פליירים- עלוני הפרסום הקצרים והפופולאריים מודפסים בהמוניהם מדי יום, הם הפכו לענף פרסום בפני עצמו כשיש להם כללים משלהם, צורת עיצוב ושיווק ייחודית ועוד

כמה עולה להדפיס פליירים?

מחיר הדפסת פליירים תלוי בגדול הפלייר הרצוי, בצורת הדפסתו- חד צדדי או דו צדדי, צבע מלא או שני צבעים, סוג הנייר ועוביו, כמות הפליירים ותוספות להדפסה כגון קיפול מיוחד, חיתוך וכדומה.

בגדול, ניתן לומר כי המחיר להדפסת 5000 פליירים בגודל סטנדרטי קטן (A5 או A6) נע בין 200 ל600 ₪ תלוי בסוג הצבעוניות הרצויה ובעוביי הנייר. המחיר משתנה מחנות לחנות וחשוב מאוד לבקש הצעת מחיר ודוגמאות עבודה מכמה חנויות דפוס, להשוות ואז לבחור אצל מי לבצע את עבודת הדפסת פליירים.

שימו לב כי לא תמיד חנות הדפוס הזולה ביותר היא גם הטובה ביותר, לפעמים המחיר הזול בא על חשבון איכות ההדפסה, ישנן רשתות זולות שמזלזלות בלקוחותיהן ולא עומדות בלוח הזמנים שלו. מאידך, ישנן רשתות מעולות במחירים טובים- בררו על כל חנות בפני עצמה לפני שתקבלו החלטה.

פלייר שמזוהה עם העסק שלך

בתכנון העיצובי של הפלייר שלך תוכל לבחור צבעים, תמונות, גווני טקסט ומיקומו וכל פרמטר אחר אשר משפיע על העיצוב, עדיף לעצב את הפליירים על פי הקונספט של בית העסק שלך בעצמו- ללכת על אותם קווים מנחים, אותם צבעים ורעיונות עיצוביים שיהוו אזכור לעסק וישייכו את הפלייר אליו מיידית.

מומלץ לחלק פלייר אחד שבו מרוכז המסר שאתם רוצים להעביר ולא לחלקו לסדרת פליירים שיחולקו בזה אחר זה בהפרש של יום אחד או מספר ימים, בפליירים צורת פרסומת כזו לא תעבוד, אנשים ישליכו את הפלייר הראשון מחוסר הבנה והפלאיירים הבאים כבר לא ידברו אליהם, אלא אם כן תטמינו הפצעה קטנה או מבצע מיוחד בפליירים- פאזל שיש לחבר, משפט מסוים שיש להרכיב על מנת לזכות להנחה משמעותית וכדומה.

ככלל, פליירים שישי בהם בשורה חדשה לציבור יזכו לאחוזי עניין גבוהים יותר, דאגו תמיד לחדש משהו בפלייר- הודעה על מבצע חדש, שירות חדש ומיוחד שהוספתם לעסק וכל דבר מחודש שעשוי לעניין את הלקוחות.

זקוק לעבודת דפוס מכל סוג? צור קשר עכשיו! הצוות של דפוס לי-פרינט לשרותך.